DESEN DERSLERİ - PALMARİNA BODRUM

DSC00675

DESEN DERSLERİ – PALMARİNA BODRUM

Mine Sanat Galerisi Palmarina Bodrum’da DESEN DERSLERİ başlıyor!

24 Aralık 2016 tarihinde, başlatmayı düşündüğümüz desen dersleri etkinliğimizi merak eden, bilgi almak ve eğitmen sanatçımızla tanışmak isteyenleri galerimize bekliyoruz!

24 Aralık tarihindeki buluşma bir ön bilgilendirme günü olacağı için, ilgi duyan, gelmeyi planlayan herkesle buluşmak, birlikte bir çay içmek üzere Palmarina Bodrum’daki mekanımızda olacağız.

Marmara Üniversitesi – Resim Öğretmenliği’nden mezun olan, 9 yıldır hem kendi atölyesinde hem de çalıştığı kurumlarda resim dersi veren ve güzel sanatlar fakültelerine öğrenci yetiştiren sanatçı Zehra Sargın ile desen derslerimiz, sınavlara hazırlanmak ve desen çizimini öğrenmek isteyenlere açıktır.

Amacımız hem desen çizim tekniklerini öğrenmek hem de sanat sohbetleri edebileceğimiz bir ortam yaratmak.

Detaylı bilgi için ve kayıt için:
+90(543) 816 10 34
info@minesanat.com

ZEHRA SARGIN
1982 Bursa /İznik doğumlu. İlköğrenimini İznik’te tamamladıktan sonra Bursa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi ardından Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Resim-İş öğretmenliği bölümünde okudu. Çeşitli sanat ve sanat eğitimi organizasyonlarında görev aldı. Karma resim sergilerine katıldı. İlk ve tek kişisel sergisini 2009 yılında Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi Haluk Elbe Sanat Galerisinde açtı. Dört yıl Yalıkavak sanatçılar sokağı bünyesinde çalışmalarını sergiledi. Devlet kurumlarında ve özel kurumlarda resim öğretmenliği yaptı.

Şuan İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Sanat ve tasarım programı yüksek lisans eğitimi kapsamında “Soyut resim anlayışını oluşturan psikolojik koşullar” konulu tez çalışmasını sürdürmekte. Özel bir anaokulunda sanat eğitmenliği yapmakta. 2008 de Bodrum’da kurduğu resim atölyesinde resim dersleri vermekte, güzel sanatlar fakültelerine öğrenci yetiştirmekte ve resim çalışmalarını sürdürmekte.

desen dersleri