PostHoc III Palmarina

site

PostHoc III Palmarina

8 Aralık 2015– 8 Ocak 2016, Palmarina

“PostHoc III Palmarina” sergisi, 8 Aralık 2015 tarihinden itibaren Mine Sanat Galerisi Bodrum Yalıkavak Palmarina’da!

Küratör: Ayşe Koşak

Türkiye sanat ortamında 30. yılını bir dizi sergi, etkinlik ve galerinin 30 yıllık tarihini üç ciltlik belgesel nitelikte “Çağdaş 1985” isimli kitap ile kutlayan Mine Sanat, genç kuşak sanatçıların çalışmalarınından oluşan PostHoc sergisini “PostHoc III Palmarina” başlığı altında Bodrum Yalıkavak Palmarina’ya taşıyor.
Latince bundan sonra anlamına gelen PostHoc, İstanbul sanat ortamında 30 yılı geride bırakan Mine Sanat Galerisi’nin, kariyerine yeni başlayan sanatçılara alan yaratmak amacıyla düzenlemeye başladığı sergilerin üçüncüsü. Mine Sanat Galerisi, PostHoc sergileri ile genç kuşak sanatçıların zaman içerisindeki yönelimlerini takip etmek, genç sanatçılara destek olmak gibi önemli bir sorumluluğu da yerine getirmeyi amaçlıyor.


Mine Sanat 30. yıl etkinlikleri kapsamında, “PostHoc III Palmarina” sergisinin açılışı, 8 Aralık 2015 Salı günü saat 17:00’de gerçekleştirilecektir. 9 sanatçının eserlerinin yer alacağı sergi, hem galeri hem de showroom mekanını birleştiren enstalasyonlarla 8 Ocak 2016 tarihine kadar Mine Sanat Galerisi Bodrum Yalıkavak Palmarina şubesinde izlenebilir.

Sergide Yer Alacak Sanatçılar
Ahu Akkan
Ekin Can Bayrakdar
Gülşah Bayraktar
Can Mocan
Mustafa Adil Öztürk
Cansu Tanpolat
Filiz Piyale Yakar
Erkan Yaprakkıran
Serdar Yörük

Screen Shot 2015-12-01 at 18.02.40