Çağdaş Sanat Stilleri

mine_kitap

Çağdaş Sanat Stilleri

workshop
Can Maden
 
İngilizce çağdaş sanat derslerimiz hocamız Can Maden ile salı günleri 13:30-17:00 saatleri arasında yapılmaktadır.İlgilenenlerin Mine Sanat Galerisine başvurmaları rica olunur.

Bu günün sanatı yanlızca desen ve boya resim değil.  Bu günün sanatçıları fotoğrafı, hazır nesneleri, yerleştirmeyi, video sanatı, happeningler, performans sanatı gibi çok farklı dilleri kullanıyorlar.Bu kurs Çağdaş Sanat konularına odaklanıyor. Amacımız böyle yeni sanat formlarını tanıtmak vekatılımcılara bu farklı dilleri deneyimleme olanağı sunmak. Duygularını ve düşüncelerini yeni yaklaşımlarla yaratıcı biçimde ifade edebilecek, kültürel ve kişisel değerleri araştırabilecek,kendi sözlerini söyleyebilecekler.Dersler, seminer, dia sunumları, bireysel ve grup projeleri, yaratıcı uygulamalar, sanat meseleleri üzerine tartışmalar, çağdaş sanatçılarla sohbetler üzerine kurulu olacak.
Umuyoruz ki bu yeni sanat kursu katılımcıların entelektüel ve ruhsal dünyalarında yeni ufuklar açacak.

Not: Bu workshoplar dizisi  İstanbul’da yaşayan  yabancılar için tasarlandı, fakat dersleri İngilizce izleyebilecek olan Türklere de açık olacak.