Taktak-Baykam

taktak_baykam

Taktak-Baykam

23 Eylül – 16 Ekim 2014, Palmarina


Türkiye’nin İki Büyük Ressamı Yusuf Taktak ve Bedri Baykam’dan Özel Sergi:

Çağdaş Türk Sanatı’nın iki ustası Yusuf Taktak ve Bedri Baykam, “Taktak-Baykam” isimli sergiyle Mine Sanat Galerisi Bodrum Yalıkavak Palmarina’da…

Mine Sanat Galerisi kış sezonunda Bodrum Yalıkavak Palmarina’da sezonun ilk sergisi olan “Taktak-Baykam” isimli sergiyle İstanbul’da olduğu gibi tüm hızıyla sergilere devam edecek.

İstanbul’un köklü galerisi Mine Sanat Bodrum’da 3 sezon önce sanat faaliyetleriyle sanatçıları ağırlamaya başladı. Bu yıl da yoğun geçen ilkbahar ve yaz sezonundan sonra 2014-2015 kış döneminde Bodrum Yalıkavak Palmarina’daki mekanında sanat faaliyetlerine devam etme kararı almıştır.

Sergide ilginç tesadüflere rastlamak mümkün, farklı zaman ve mekanlarda çalışan iki sanatçının eserleri birbirini tamamlıyor. Duygularının ve sanata olan yaklaşımlarının farklılığı küçük detaylarla geometrik dokunuşlarda, renklerde ve lekelerde buluşuyor.

Serginin açılış kokteyli sanatçılarımızın katılımıyla 3 Ekim 2014 günü saat 17.30’da Palmarina’ daki Mine Sanat mekanında yapılacaktır. Tüm sanatsever dostlarımızı bekliyoruz.

Sanatçıların Katılımı İle Kokteyl: 3 Ekim 2014 Cuma, 17.30

mine_sanat_bodrum

Adres: Yalıkavak, Palmarina No: D105 Merkez Mah. Çökertme Cad. Bodrum / Muğla